Zaregistrujte se do nového informačního systému Mobilní rozhlas

Vážení občané, v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní rozhlas. Prostřednictvím SMS, e-mailu nebo mobilní aplikace vás budeme informovat o aktuálním dění v našem městě. Původní systém pro rozesílání SMS a e-mailů bude zcela nahrazen systémem Mobilní rozhlas, je tedy třeba provést novou registraci pomocí odkazů níže. 


mobilní rozhlas

Služba pro občany ZDARMA

Registrujte se na:  revnice.mobilnirozhlas.cz  nebo odevzdaním registračního ústřižku na úřadě.

Součástí Mobilního rozhlasu je i aplikace pro chytré telefony. 

Stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas!Jak začít používat aplikaci Mobilní rozhlas?

  1. Stáhněte aplikaci z jednoho ze dvou odkazů uvedených výše a nainstalujte ji.
  2. Otevřete aplikaci a vyberte místo Vašeho bydliště.
  3. Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.
  4. A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Díky naší nové aplikaci Mobilní rozhlas budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost se podílet na zlepšení života u Vás i ve Vašem okolí.

Užitečné funkce aplikace Mobilní rozhlas:

Chytrá nástěnka: Na hlavní stránce aplikace najdete všechny zprávy z úřadu. Aktuality, informace z úřední desky a fotografie z událostí, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy, které Vám budeme posílat.

Fotohlášky Zmapujto: Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat na úřad pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Kompetentní osoba se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.

Tísňové linky: V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat:

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, výluky vlaků, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího.