ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Usnesení ze dne 30.1.2006

Usnesení z jednání Zastupitelstva města Řevnice ze dne 30.1.2006

1.Zastupitelstvo města konstatuje nezbytnost promyšleného postupu architektonického a urbanistického rozvoje města. Zastupitelstvo města schvaluje materiál architektonické kanceláře AP ATELIER, Ing.arch. Josef Pleskot a kolektiv „Řevnice / Námětová studie / AP ATELIER / březen 2005“ jako ideový základ dalšího architektonického a urbanistického rozvoje města v dlouhodobém časovém horizontu a jako ideový podklad potřebných realizačních kroků tohoto rozvoje včetně zpracování územně plánovací dokumentace.

2.Zastupitelstvo města schvaluje  materiál „Řevnice architektonicko urbanistický koncept lokalit Vrážka a Pod Lesem, 2005“ autorského týmu Ing.arch. Petr Starčevič a Mg.A. Petr Macek.  Zastupitelstvo města ukládá radě města připravit návrh zadání změny územního plánu města Řevnice reflektující materiál „Řevnice architektonicko urbanistický koncept lokalit Vrážka a Pod Lesem, 2005“.

3.Zastupitelstvo města schvaluje
a)záměr soustředit objekty základní školy Řevnice do jednoho areálu, a to areálu současné školní budovy č.p. 600;

b)záměr výstavby nové školní budovy v ul. Legií na místě současné školní jídelny, která bude propojena s budovou č.p. 600 a která bude obsahovat mj. i školní tělocvičnu o rozměrech cca12 x 24 metrů


V Řevnicích dne 30. ledna 2006


Zapsal: Ing. Miroslav Zíma

Ověřovatelé zápisu:
Ing. Ivana Veselá
Ing. Stanislav Rojík

Miroslav Cvanciger
starosta

Vytvořeno 19.5.2016 22:47:31 | přečteno 159x | ernest
 
 
load