ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aktuality

13.9.2022 18:21:22

Zahájení provozování vodovodu a kanalizace obce Zadní Třebaň

   Na základě smlouvy o provozování vodárenské infrastruktury obce Zadní Třebaň přebírá Dolnoberounské vodárenské družstvo třebaňské vodovody a kanalizace do provozování od 1.10.2022 . Řevnické i třebaňské vodovody a kanalizace budou nadále provozovány v samostatných tarifních oblastech jako doposud.

S přáním všestranné spokojenosti Dolnoberounské vodárenské družstvo


Zobrazit
 
24.9.2022 22:31:40 Volby

Výsledky voleb do zastupitelstva a 1/3 Senátu

Výsledky voleb do zastupitelstva obce a 1/3 Senátu Parlamentu ČR (1.kolo), více přehledů naleznete na webu volby.cz 

Zobrazit
 
22.9.2022 11:40:50

Významné ocenění

Prestižní ocenění  Architekt obci roku 2022 bylo uděleno na slavnostním večeru dne 21.9.2022 naší městské architektce Darie Balejové a městu Řevnice. Ocenění uděluje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Svaz měst a obcí, Česká komora architektů, Asociace pro urbanismus a územní plánování ČR a časopis Moderní obec.  Z vybrané finálové dvojice České Budějovice a Řevnice se porota nakonec  přiklonila k našemu městu a ocenila dlouholetou spolupráci samosprávy s architektem  při rozvoji svěřeného území  a zejména při úpravách  veřejných prostranství. Porota ocenila, že i menší obec  může mít svého městského architekta, který svou prací přispěje  ke zvýšení architektonické a estetické kvality obytného prostředí sídla. Podle poroty příklady řešení ze Řevnic  ukazují civilní přístup ke svěřeným úkolům, který odpovídá velikosti sídla, problematice  území a citu pro dané prostředí.  Dalším kladem je i potřebná propagace oboru a osvěta v místním tisku, spolupráce s veřejností, s dětmi ze základní školy v území  i se studenty vysokých škol. Ocenění bylo uděleno nejen za dlouhodobý přínos architekta  pro rozvoj sídla, ale zejména za samotné  rozhodnutí samosprávy ustanovit osobu architekta jako garanta a konzultanta  rozvoje území , který překlenuje více volebních období a zaručuje kontinuitu při rozhodování a podobě území.


Zobrazit
 
29.8.2022 13:26:48

Omezení dodávek vody ul. Příkrá - 30.8.2022

   Z důvodu opravy poruchy vodovodu v ul. Příkrá bude muset být v úterý 30.8.2022 přerušena dodávka vody v příslušné oblasti. Omezení postihne odběratele v ulici   Příkrá (viz. příloha). 
Zobrazit
 
21.9.2022 15:58:56 Znak města

Poptávka na ubytování pro ukrajinskou rodinu

Naléhavě sháníme v Řevnicích či blízkém okolí ubytování pro pětičlennou skupinu s dvouletým chlapečkem a holčičkou, která chodí do 4 ročníku řevnické základní školy. Třetí dítě je starší.
V současné době jsou ubytováni ve venkovní chatce bez topení a s příchodem zimy, bude toto ubytování nemožné. Situace v místě bojů jim zatím neumožňuje návrat na Ukrajinu. 
Vaše případné nabídky prosím na e-mail starosta@revnice.cz nebo na tel .  603 525 055.


Zobrazit
 

Novinky na mail

Kultura / Sport

11.3.2022 9:42:27 Znak města4

OMEZENÍ PROVOZU MATRIKY !!!

Informace pro občany - z technických důvodů  nemůžeme v současné době, a to až do odvolání, zajistit konání svatebních obřadů. Ostatní matriční agenda bude zajištěna. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit
 
Další akce

Kalendář akcí

Kalendář akcí

Vašemu výběru nevyhovují žádné záznamy!
Všechny akce
Úvodní stránka
 
 
load