Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřední deska

Seznam nedostatečně identifikovaných vlastníků nemovitostí se stavem k 1. 8. 2023.

Číslo evidenční:3337
Den vyvěšení:29.8.2023
Den sejmutí:31.12.2023
Zdroj oznámení:-----
Typ oznámení:Informace

Podrobnosti:

Seznam nemovitostí s nedostatečně identifikovaným vlastníkem je uveřejněn zde. V případě, že v něm naleznete své jméno, či jméno Vašeho předka, kontaktujte

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových na e-mail podatelna@uzsvm.cz. K dotazu připojte co nejbližší specifikaci nemovitosti a případně také osoby, která jí vlastní.

Na adresu podatelna@uzsvm.cz se můžete obrátit také v případě jakýchkoliv dotazů.

 

Více na:  https://www.uzsvm.cz/nedostatecne-urcite-identifikovani-vlastnici


Vytvořeno 6.1.2016 14:47:35 | přečteno 284334x | tana

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load