Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřední deska

ÚZSVM - Pozemky s nejasným vlastníkem v katastru nemovitostí, aktualizace 8/2022

Číslo evidenční:2917
Den vyvěšení:26.6.2020
Den sejmutí:do odvolání
Zdroj oznámení:-----
Typ oznámení:Oznámení - ostatní

Podrobnosti:

Pozemky s nejasným vlastníkem v katastru nemovitostí

Podle katastrálního zákona je povinností každého vlastníka nemovitosti, udržovat údaje v katastru nemovitostí v souladu se skutečností. Věcné nesprávnosti, kam spadá i problém nedostatečně identifikovaných vlastníků, mohou být napraveny pouze na podnět vlastníka, který své vlastnictví katastrálnímu úřadu doloží zákonem předepsaným způsobem.

Na konci roku 2023, uběhne lhůta daná novým občanským zákoníkem a tzv. bezprizorní majetek přejde na stát.

 


Vytvořeno 6.1.2016 14:47:35 | přečteno 267964x | tana

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load