ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace tůní

Odpovědný referent: Michal Kliner

Cíl projektu: Projektová dokumentace obsahuje projekt revitalizace tůní včetně zaměření a potřebných průzkumů na městských pozemcích o rozloze cca 1,5 ha. Dokumentace řeší území pomocí různě velkých tůní a úpravu zeleně. Respektuje studii na výstavbu suchého polderu na potoce Kejná. Sediment a vytěžená zemina budou použity na tělese skládky Na Bořích. Zpracovatelem projektu je VZD Invest s.r.o. 

Realizace projektu bude z části hrazena formou dotace z OPŽP. 
Předpokládaný termín zahájení stavby jaro 2021

Situační výkresy  - ikona souboruč.1   ikona souboruč.2

Publicita Revnice page 001, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 12.8.2020 9:58:04 | přečteno 968x | petra.karesova
 
 
load