ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dostupné,bezpečné a atraktivní město Řevnice

EU fond zaměstnanost

Projekt: Dostupné, bezpečné a atraktivní město Řevnice

Reg. č.: CZ.03.4.74/0.0/0.0/17_080/0010009

Od března 2019 realizujeme projekt Dostupné, bezpečné a atraktivní město Řevnice. Cílem projektu je proměnit Řevnice v efektivní, bezpečné a atraktivní město a naplnit tak připravované koncepční projekty města Řevnice v oblastech:

- Dostupné město, které plánuje svou dopravní dostupnost ve vztahu k dalším obecním aktivitám.

- Atraktivní město, které slouží odpočinku ve veřejné zeleni.

- Atraktivní město sportu.

- Bezpečné město, které disponuje kvalitním veřejným osvětlením, kamerovým systémem a kvalitním povodňovým plánem.Vytvořeno 9.10.2019 8:07:52 | přečteno 476x | petra.karesova
 
 
load