ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Single track Řevnice

Odpovědný referent: Ing. Mojmír Mikula 

V souladu s rekreační funkcí lesa je připravován projekt Singletrack , jehož cílem je nastavit pravidla pro pohyb cyklistů v lese a také podpořit cestovní ruch, který bude mít pozitivní vliv pro rozvoj služeb ve městě.


Informace o projektu

Jedná se o stezku lesem v délce 12 km, šíře 0,5 až 0,7 m vytvořené z místního materiálu, projekt využívá stávající pěšiny. Stezka by měla být otevřena pouze v sezoně od dubna do listopadu.
Součástí projektu je zázemí pro cyklisty v místě současného občerstvení Kůlna a záchytné parkoviště pod hřbitovem.
V současné době se jedná s krajským úřadem o možnosti spolufinancování a projekt je upravován podle připomínek profesních spolků, sdružení a dotčených schvalovacích orgánů.

Projektová dokumentace 

Průvodní zpráva
Technická zpráva
Dokumentace objektů , technických a technologických zařízení

Mapka 

Vytvořeno 8.4.2019 16:02:37 | přečteno 2170x | petra.karesova
 
 
load