ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dispoziční řešení chodníků a přilehlých parkovacích stání, přechody pro chodce podél silnice II/116

Cílem projektu je zvýšení bezpečnosti dopravy v ulici Mníšecká, zejména z hlediska chodců.


Popis projektu

Projekt řeší výstavbu nového chodníku, který je v současnosti příliš úzký a nevyhovující z hlediska bezpečnosti. Bude to znamenat stavební zásahy do koridoru komunikace, výstavbu nových opěrných zdí, přeložky sítí a podobně. Jsou rovněž navrženy dílčí úpravy silniční komunikace, aby byly zajištěny řádné rozhledové poměry a zvýšila se bezpečnost dopravy. Součástí projektu je také křižovatka Sportovní-K.Mündla pod dětským hřištěm a parkem a její úpravy z hlediska bezpečnosti provozu. Vzhledem k tomu, že se jedná o rekonstrukci krajské komunikace, je tato studie podkladem pro jednání se Středočeským krajem, které budeme iniciovat.

Náklady na projekt a financování

Náklady na studii: 85 000,- Kč vč. DPH

Harmonogram

22.3.2017 Rada města schválila cenovou nabídku a uzavření smlouvy o dílo na zpracování studie v ulici Mníšecká - Řevnice s Ing. Janou Břicháčovou, Váňova 3180, Kladno, IČO: 605 94 144 za částku 85 000,- Kč.

13.4.2017 Uzavřena Smlouva o dílo s Ing. Janou Břicháčovou na částku 85 000,- Kč.

7/2017 Ing. Jana Břicháčová předala městu finální verzi studie, která je ve formátu PDF ke stažení zde.

Aktuální stav projektu: 

1/2018 Realizace projektu závisí na rozhodnutí Krajského úřadu Stč.kraje o rekonstrukci komunikace (jedná se o krajskou komunikaci).

Vytvořeno 31.1.2018 13:39:20 | přečteno 533x | petra.karesova
 
 
load