ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podpora bezpečné cyklodopravy v Řevnicích

Cílem projektu je koncepčními dopravními opatřeními a doplňováním infrastruktury rozvíjet bezpečnou cyklodopravu. 

V návaznosti na návrh územního plánu byla zpracována studie vedení cyklistických tras na území města Řevnice. Trasy vedené po místních a účelových komunikacích propojují obytné oblasti města a důležité cíle ve městě. Měly by přispět jak k bezpečné cestě do školy, tak snadné dosažitelnosti nádraží a představovat alternativu k automobilové dopravě. Zároveň podporují rozvoj cykloturistiky v regionu. Projekt je v souladu s koncepcí cyklodopravy Středočeského kraje a strategií ITI Pražské oblasti.

Náklady projektu:

Předpokládané náklady 15 mil. Kč. Projekt bude realizován v etapách v součinnosti se Středočeským krajem, případně SŽDC.  Financován z dotačních titulů.

Forma veřejné zakázky

Vyhledávací studie vedení cyklistických tras byla zadána zpracovateli dopravy v návrhu územního plánu firmě Dopravní projekce Filip s.r.o.

Harmonogram

březen 2017 – odevzdání studie

Zadání/ Projektová dokumentace

ikona souboruZadání studie, ikona souborusmlouva

ikona souboruVyhledávací studie vedení cyklistických tras

Odkazy na doplňující informace

Vytvořeno 27.3.2017 8:59:01 | přečteno 898x | petra.karesova
 
 
load