Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Usnesení ze dne 30.1.2006

Usnesení z jednání Zastupitelstva města Řevnice ze dne 30.1.2006

1.Zastupitelstvo města konstatuje nezbytnost promyšleného postupu architektonického a urbanistického rozvoje města. Zastupitelstvo města schvaluje materiál architektonické kanceláře AP ATELIER, Ing.arch. Josef Pleskot a kolektiv „Řevnice / Námětová studie / AP ATELIER / březen 2005“ jako ideový základ dalšího architektonického a urbanistického rozvoje města v dlouhodobém časovém horizontu a jako ideový podklad potřebných realizačních kroků tohoto rozvoje včetně zpracování územně plánovací dokumentace.

2.Zastupitelstvo města schvaluje  materiál „Řevnice architektonicko urbanistický koncept lokalit Vrážka a Pod Lesem, 2005“ autorského týmu Ing.arch. Petr Starčevič a Mg.A. Petr Macek.  Zastupitelstvo města ukládá radě města připravit návrh zadání změny územního plánu města Řevnice reflektující materiál „Řevnice architektonicko urbanistický koncept lokalit Vrážka a Pod Lesem, 2005“.

3.Zastupitelstvo města schvaluje
a)záměr soustředit objekty základní školy Řevnice do jednoho areálu, a to areálu současné školní budovy č.p. 600;

b)záměr výstavby nové školní budovy v ul. Legií na místě současné školní jídelny, která bude propojena s budovou č.p. 600 a která bude obsahovat mj. i školní tělocvičnu o rozměrech cca12 x 24 metrů


V Řevnicích dne 30. ledna 2006


Zapsal: Ing. Miroslav Zíma

Ověřovatelé zápisu:
Ing. Ivana Veselá
Ing. Stanislav Rojík

Miroslav Cvanciger
starosta

Vytvořeno 19.5.2016 22:47:31 | přečteno 197x | ernest

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load