Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Usnesení ze dne 26.5.2008

Usnesení ze  zasedání zastupitelstva města Řevnice konaného dne 26.5.2008

(součást zápisu číslo 10 ze zasedání zastupitelstva)

1.Zastupitelstvo města schvaluje přijmutí daru – pozemku parc.č. 2974/21 o výměře 77 m2, druh pozemku ostatní komunikace a pozemku parc.č. 2974/22 o výměře 80 m2, druh pozemku ostatní komunikace, oba v obci a katastrálním území Řevnice.

2.Zastupitelstvo města schvaluje koupi ideální poloviny pozemku č. parc. 213 zastavěná plocha, o výměře 11 m2, v obci a katastrálním území Řevnice. Zastupitelstvo města pověřuje Ing. Irenu Novotnou a Ing. Miroslava Zímu jako náhradníka zastupováním města na dražbě, v níž bude tato nemovitost dražena

3.Zastupitelstvo města schvaluje  bezúplatné nabytí  ideální čtvrtiny pozemku č. parc. 2974/18 o výměře 362 m2, ostatní plocha, ostatní komunikace, v obci a katastrálním území Řevnice.Miroslav Cvanciger v.r.
starosta

Vytvořeno 19.5.2016 22:47:31 | přečteno 226x | ernest

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load