Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace tůní

Odpovědný referent: Michal Kliner

Cíl projektu: Projektová dokumentace obsahuje projekt revitalizace tůní včetně zaměření a potřebných průzkumů na městských pozemcích o rozloze cca 1,5 ha. Dokumentace řeší území pomocí různě velkých tůní a úpravu zeleně. Respektuje studii na výstavbu suchého polderu na potoce Kejná. Sediment a vytěžená zemina budou použity na tělese skládky Na Bořích. Zpracovatelem projektu je VZD Invest s.r.o. 

Realizace projektu bude z části hrazena formou dotace z OPŽP. 
Předpokládaný termín zahájení stavby jaro 2021

Situační výkresy  - ikona souboruč.1   ikona souboruč.2

Publicita Revnice page 001, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 12.8.2020 9:58:04 | přečteno 1041x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load