Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace nádražního skladu (Dřevák)

Odpovědný referent: Bohdana Slámová

Cíl projektu: Projekt řeší revitalizaci historické dřevěné budovy bývalého nádražního skladu na multifunkční objekt včetně přístavby dvou kontejnerů. Autorem projektu je Ing. Arch. Šárka Sodomková

Předpokládaná realizace je odvozena od případného získání dotace z programu MMR - podpora regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití.

Půdorys a pohledy - ikona souboruč.1   ikona souboruč.2  ikona souboruč.3

Vytvořeno 12.8.2020 10:16:32 | přečteno 2318x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load