Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dostupné,bezpečné a atraktivní město Řevnice

EU fond zaměstnanost

Projekt: Dostupné, bezpečné a atraktivní město Řevnice

Reg. č.: CZ.03.4.74/0.0/0.0/17_080/0010009

Od března 2019 realizujeme projekt Dostupné, bezpečné a atraktivní město Řevnice. Cílem projektu je proměnit Řevnice v efektivní, bezpečné a atraktivní město a naplnit tak připravované koncepční projekty města Řevnice v oblastech:

- Dostupné město, které plánuje svou dopravní dostupnost ve vztahu k dalším obecním aktivitám.

- Atraktivní město, které slouží odpočinku ve veřejné zeleni.

- Atraktivní město sportu.

- Bezpečné město, které disponuje kvalitním veřejným osvětlením, kamerovým systémem a kvalitním povodňovým plánem.Vytvořeno 9.10.2019 8:07:52 | přečteno 535x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load