Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Single track Řevnice

Odpovědný referent: Ing. Mojmír Mikula 

V souladu s rekreační funkcí lesa je připravován projekt Singletrack , jehož cílem je nastavit pravidla pro pohyb cyklistů v lese a také podpořit cestovní ruch, který bude mít pozitivní vliv pro rozvoj služeb ve městě.


Informace o projektu

Jedná se o stezku lesem v délce 12 km, šíře 0,5 až 0,7 m vytvořené z místního materiálu, projekt využívá stávající pěšiny. Stezka by měla být otevřena pouze v sezoně od dubna do listopadu.
Součástí projektu je zázemí pro cyklisty v místě současného občerstvení Kůlna a záchytné parkoviště pod hřbitovem.
V současné době se jedná s krajským úřadem o možnosti spolufinancování a projekt je upravován podle připomínek profesních spolků, sdružení a dotčených schvalovacích orgánů.

Projektová dokumentace 

Průvodní zpráva
Technická zpráva
Dokumentace objektů , technických a technologických zařízení

Mapka 

Vytvořeno 8.4.2019 16:02:37 | přečteno 2311x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load