Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podpora bezpečné cyklodopravy v Řevnicích

Cílem projektu je koncepčními dopravními opatřeními a doplňováním infrastruktury rozvíjet bezpečnou cyklodopravu. 

V návaznosti na návrh územního plánu byla zpracována studie vedení cyklistických tras na území města Řevnice. Trasy vedené po místních a účelových komunikacích propojují obytné oblasti města a důležité cíle ve městě. Měly by přispět jak k bezpečné cestě do školy, tak snadné dosažitelnosti nádraží a představovat alternativu k automobilové dopravě. Zároveň podporují rozvoj cykloturistiky v regionu. Projekt je v souladu s koncepcí cyklodopravy Středočeského kraje a strategií ITI Pražské oblasti.

Náklady projektu:

Předpokládané náklady 15 mil. Kč. Projekt bude realizován v etapách v součinnosti se Středočeským krajem, případně SŽDC.  Financován z dotačních titulů.

Forma veřejné zakázky

Vyhledávací studie vedení cyklistických tras byla zadána zpracovateli dopravy v návrhu územního plánu firmě Dopravní projekce Filip s.r.o.

Harmonogram

březen 2017 – odevzdání studie

Zadání/ Projektová dokumentace

ikona souboruZadání studie, ikona souborusmlouva

ikona souboruVyhledávací studie vedení cyklistických tras

Odkazy na doplňující informace

Vytvořeno 27.3.2017 8:59:01 | přečteno 935x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load