Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

STAVEBNÍ ÚPRAVY STÁVAJÍCÍHO OBJEKTU – HASIČSKÁ ZBROJNICE ŘEVNICE č.p. 174

MMR   IROP

V září 2022 byl dokončen projekt, jehož cílem byly stavební úpravy hasičské zbrojnice, úprava vnějších prostor areálu základní složky IZS, za účelem zvýšení odolnosti stanice vůči účinkům mimořádné události tak, aby mohla plnit své úkoly v podmínkách mimořádné události a byly zajištěny podmínky pro rychlý výjezd složek IZS k mimořádné události. Stavební úpravy zahrnovaly odstranění původního plechového skladu a jeho nahrazení novou zděnou budovou, určenou pro provoz SDH. Zároveň byla provedena kompletní rekonstrukce povrchu přilehlého dvora, včetně nového oplocení.

Hlavním cílem projektu bylo, v souladu s programovým dokumentem, výzvou č. 69 IROP a výzvou č. 10 MAS Karlštejnsko, z.ú., posílení komunitně vedeného místního rozvoje za účelem zvýšení kvality života a aktivizace místního potenciálu pomocí zvýšení připravenosti k řešení a řízení rizik a katastrof prostřednictvím zvýšení akceschopnosti v případech mimořádných událostí způsobených extrémními suchy.
Projekt má přímou vazbu na aktivitu specifického cíle 1.3 IROP „Stanice integrovaného záchranného systému“.

ikona souboru10.VÝZVA MAS KARLŠTEJNSKO-IROP-PODPORA SLOŽEK IZS,
STAVEBNÍ ÚPRAVY STÁVAJÍCÍHO OBJEKTU - HASIČSKÁ ZBROJNICE
ŘEVNICE Č.P. 174, PROJEKT Č.:CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_076/0015821


 


doc07764020230717135652_001.jpg

Vytvořeno 31.5.2023 10:35:25 | přečteno 59x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load