Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Obecně závazné vyhlášky a nařízení města Řevnice

Dne 1. 1. 2022 nabyl účinnosti zcela nový zákon č. 35/2021 Sb., o Sbírce právních předpisů územních samosprávných celků a některých správních úřadů (dále jen „Zákon“). Zákon zcela nově upravuje vyhlašování právních předpisů územně samosprávných celků (krajů a obcí) a některých správních úřadů.
Nově se již tyto právní předpisy nevyhlašují vyvěšením na úřední desce, ale dle ustanovení § 2 odst. 1 Zákona:  „Právní předpis územního samosprávného celku a právní předpis správního úřadu se vyhlašují jejich zveřejněním ve Sbírce právních předpisů.“ Ve chvíli, kdy je právní předpis zveřejněn v elektronické Sbírce právních předpisů je slovy Zákona vyhlášen a běží doba 15 dnů, po jejímž uplynutí je právní předpis účinný a tedy závazný (pokud není stanovena odložená účinnost, či v ojedinělých případech účinnost dřívější).
Platné obecně závazné vyhlášky města Řevnice
Platná nařízení města Řevnice

Od okamžiku vyhlášení právního předpisu ve Sbírce právních předpisů (elektronické) je takový právní předpis dostupný na výše uvedených stránkách a lidé se s ním tam mohou seznámit.TECHNICKÉ PŘEDPISY MĚSTA

6.9.2023 11:45:46 | přečteno 1166x | petra.karesova | Celý článek
 
Vytvořeno 5.8.2020 14:36:32 | přečteno 3665x | tana

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load