Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva spoluobčanům Řevnic k nabídkám ubytování obyvatelům Ukrajiny

vlajka ukrajina

„Výzva spoluobčanům Řevnic – kdo může nabídnout pomoc s dočasným ubytování obyvatelům Ukrajiny, kteří utíkají před válečnou tragédií ve své zemi prosím kontaktujte nás  na e-maily starosta@revnice.cz nebo kancelarstarosty@revnice.cz
Stát počítá s finanční podporou. Domácnosti, které ubytují uprchlíky, by mohly dostat od státu příspěvek na náklady, který by dle návrhu zákona činil 1000,-Kč na osobu na měsíc.
Město pomůže s vybavením věcmi pro ubytování prostřednictvím materiálové sbírky příp. s jednoduchými úpravami prostor.
Děkujeme všem spoluobčanům, kteří se zapojili do materiálové sbírky  a rovněž dobrovolníkům, kteří se zapojili do činnosti (příjem a třídění věcí, malování a úklid bytů).

Tomáš Smrčka starosta města“Vytvořeno 4.3.2022 12:53:40 | přečteno 1243x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load