Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyjádření Města Řevnice ke kácení v Selci

Znak města

Kácení probíhá na soukromých pozemcích. Město nemá kompetenci se ke kácení na soukromých lesních pozemcích jakkoliv vyjadřovat; nemá jakékoliv zákonné prostředky, jak kácení regulovat a nebylo na plán kácení ze strany vlastníka ani předem upozorněno. Město Řevnice, jakmile se o plošném kácení dozvědělo, využilo možnosti (podobně jako kdokoliv), podat podnět k orgánu ochrany přírody a na Českou inspekci životního prostředí. Z následné komunikace s vlastníkem a orgánem ochrany přírody bylo zjištěno, že kácení  probíhá podle Lesní hospodářské osnovy a je obnovního charakteru, tedy odstranění starého porostu a nové sázení.
Česká inspekce životního prostředí bude soulad zákonných předpisů a způsobu prováděného kácení šetřit ve dnech 8.-10.3. 2023 a o výsledku šetření bude město následně informováno.
Ing.Tomáš Smrčka -starosta městaVytvořeno 3.3.2023 11:55:27 | přečteno 600x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load