Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volby do Zastupitelstva města Řevnice a do 1/3 Senátu Parlamentu ČR – oznámení o době a místě konání

Volby

V příloze naleznete ikona souboruOznámení o době a místě konání voleb do Zastupitelstva města Řevnice a do 1/3 Senátu, které se uskuteční ve dnech 23. a 24. září 2022.

V souladu s ust. 15 odst. 1 písm. b) a ust. 29 zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, bylo oznámení o domě a místě konání voleb dne 4.7.2022 zveřejněno na úřední desce.Vytvořeno 24.8.2022 9:44:57 | přečteno 451x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load