Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Potřebujete konzultaci k žádosti o příspěvek na bydlení?

POKUSNÝ

Máte problém s úhradami za nájem a energie? Potřebujete konzultaci k žádosti o příspěvek na bydlení?
Můžete probrat vaši situaci, nárok na příspěvek nebo podání žádosti přímo v Řevnicích s pracovníky sociálního odboru černošického úřadu. Jsou připraveni za vámi přijet.
Máte-li zájem o tuto individuální konzultaci a bydlíte v Řevnicích a okolí, napište do 15. února na mail členkám řevnické sociální komise. Uveďte i své telefonní číslo. Domluvíme s vámi termín.   
Lada Vávrová - vavrova@fala.cz
Marie Reslová - marie.reslova@volny.czPříspěvek na bydlení je určen pro všechny, kteří za nájem, energie a další platby spojené s bydlením vydají více než 30 procent ze svého příjmu. Žadatel o příspěvek musí doložit tzv. čtvrtletní náklady na bydlení – kolik platí měsíčně za nájem, elektřinu, plyn, vodu, pevná paliva atd. Dále své čtvrtletní příjmy (mzda, starobní důchod, invalidní důchod, rodičovský příspěvek, nemocenská, přídavky na děti, podpora v nezaměstnanosti, atp.).


Vytvořeno 9.2.2023 11:02:08 | přečteno 388x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load