Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poskytování finančního příspěvku z rozpočtu města Řevnice na úhradu nákladů za vývoz jímek

Zastupitelstvo města Řevnice, schválilo na svém zasedání dne 19.12.2016, poskytnutí finančního příspěvku  na úhradu nákladů za vývoz jímek pro nemovitosti, které nemají možnost připojení ke kanalizační síti.
O příspěvek může, dle zásad o poskytnutí finančního příspěvku (viz. příloha), žádat majitel či spolumajitel nemovitosti, a to na Městském úřadě Řevnice. Žadatel musí mít s sebou vyplněnou žádost o příspěvek a potvrzení o vývozu jímky od odborné firmy, která svoz provedla. Limit pro poskytnutí příspěvku je 35 m3 na osobu, která je v objektu trvale hlášena. 

Vytvořeno 17.1.2017 11:43:42 | přečteno 742x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load