Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ODBĚROVÉ MÍSTO V ŘEVNICÍCH TESTUJE NOVĚ I CHŘIPKU A, B a RS VIRY

testování ze slin   provozovna

s akutním nárůstem infekcí dýchacích pro Vás v odběrovém místě v Řevnicích testujeme kromě covidu i viry, které dominují současné respirační sezóně - chřipku A, B a RS viry. Stačí když budete mít žádanku na COVID PCR test, chřipka a RSV je zdarma. 

 

Přijďte se otestovat PO - PÁ 16 - 18 hod. Pro správnou léčbu je PCR test nejpřesnější, jasně zjistí, zda máte covid-19, chřipku či respirační syncytiální viry. Se žádankou od lékaře ZDARMA, 800 Kč jako samoplátce.

 

Více +420 723 078 140.

www.testovanirevnice.cz
Vytvořeno 14.6.2021 11:54:41 - aktualizováno 21.7.2022 11:10:57 | přečteno 23060x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load