Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nabídka prodeje palivového dřeva z řevnického lesa

dřevo 2

Město Řevnice zahájilo prodej vlastního štípaného dřeva z městského lesa. Štípané dřevo je nabízeno jako sypané (sypaný prostorový metr -sprm) v kontejnerech nebo ve vratných vacích (big-bag) - nejmenší prodávanou jednotkou je 1 sprm. Dřevo k prodeji je nabízeno v délce 33 cm a 25 cm (po dohodě je možná délka 40 a 50 cm). V ceně není zahrnuta doprava, po dohodě je možné naložit dřevo do vlastního vozíku a to v areálu sběrného dvora a vratná záloha 120,-Kč za big-bag. 


Vzhledem k probíhající kůrovcové kalamitě je dodáváno smrkové a borovicové (měkké)  štípané dřevo za výhodné akční ceny!
Po výrobě je dřevo skladováno v zakrytých kójích a tím je u něj dosažen přirozený stupeň proschnutí.

Ceník naleznete ZDE Vytvořeno 10.10.2019 14:31:01 | přečteno 5462x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load