Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Místní poplatky za svoz odpadu a poplatky ze psů 2023

1 1 ZNAK REVNICE CMYK 640x480

Tabulku s přehledem místních poplatků pro rok 2023 naleznete ZDE 
Splatnost poplatků je do 30.4.2023
Platební povinnost mají i osoby, které mají trvalý pobyt na ohlašovně (tj. úřední adresa nám. Krále Jiřího z Poděbrad 74, Řevnice) a poplatek za odpad se týká i majitelů rekreačních objektů (chaty) a ostatních objektů k bydlení (rodinné domy, bytové jednotky) kde není k trvalému pobytu přihlášena žádná osoba. 


Vytvořeno 4.1.2019 7:44:48 - aktualizováno 3.1.2022 11:21:37 | přečteno 3371x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load