Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

„Milostivé léto“ – informace pro dlužníky města Řevnice (zejména poplatků za odpad a psy)

V období od 28. října 2021 do 28. ledna 2022 mají lidé v exekuci příležitost zbavit se dluhů, pokud zaplatí věřiteli pouze jistinu, tedy původní dluh a současně uhradí jednorázovou odměnu exekutorovi ve výši 908 Kč. Ostatní příslušenství k dluhu, jako jsou penále, úroky nebo poplatky advokátovi, jim budou odpuštěny a exekuce bude zastavena. Pro dlužníky znamená milostivé léto velkou šanci splatit dluhy a zároveň ušetřit za pokuty, úroky z prodlení a za náklady samotné exekuce.

 


Exekuční řád umožňuje zastavení exekuce a osvobození od zbytku dluhu fyzických osob u veřejnoprávních oprávněných věřitelů, tj. i u města Řevnice. Podmínkou je, aby byl již tento dluh v exekuci vymáhán soudním exekutorem a současně dlužník nebyl v oddlužení nebo insolvenci. Milostivé léto se nevztahuje na správní nebo daňové exekuce. Zastavení exekuce se pak netýká ani vymáhání výživného, náhradního výživného, náhrady škody na zdraví, náhrady škody způsobené úmyslným porušením právní povinnosti a majetkových trestů uložených za úmyslný trestný čin.

 

Přílohy:VZOR DOPISU EXEKUTOROVI.docVytvořeno 24.11.2021 13:39:54 | přečteno 230x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load