Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město získalo mimořádnou odměnu za třídění vysloužilých elektrospotřebičů

elektrowin

Díky příkladnému třídění mnohých z Vás, kteří odvážíte vysloužilé elektrospotřebiče na sběrný dvůr, splnilo město Řevnice podmínky na odměnu z Motivačního programu 2022 Elektrowin.
Z Motivačního programu společnosti Elektrowin jsme získali příspěvek 15 000 Kč na pořízení technologie pro automatické otevírání vjezdové brány na sběrném dvoře. 
Děkujeme Vám, že třídíte.

Firmě Elektrowin děkujeme za dlouhodobou spolupráci při zpětném odběru elektrospotřebičů.  


Vytvořeno 19.9.2022 8:11:01 | přečteno 129x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load