Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro zájemce o očkování proti COVID -19 - Mobilní očkovací tým

Covid očkování

Od 10.9.2021 mohu zájemci o očkování proti COVID 19, využít možnost aplikace vakcíny prostřednictvím mobilního očkovacího týmu (kvalifikovaný zdravotnický personál)
Podmínkou pro „výjezd“ týmu je zájem 6-10 osob o očkování ( z jedné ampulky očkovací látky je možné naočkovat 6 -10 osob -dle typu vakcíny).

V případě Vašeho zájmu o tento způsob aplikace vakcíny tuto informaci sdělte na e-mail: starosta@revnice.cz  a do předmětu zprávy uveďte : Očkování COVID.
Po ověření počtu zájemců budete zpětně kontaktováni.Vytvořeno 10.9.2021 11:08:48 | přečteno 587x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load