Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Důležité upozornění pro poplatníky -změna variabilních symbolů pro platby za odpady a psy

Znak města

Z důvodu přechodu města na nový účetní systém byl každému poplatníkovi (tj.každá osoba v domácnosti) za odpady a psy přidělen nový unikátní variabilní symbol pro platbu. V případě úhrady poplatku převodem je třeba vyžádat si tento symbol skrze e-mail: hanzlikova@revnice.cz 
Platbu za odpad nelze zasílat hromadně, každý poplatník má svůj vlastní variabilní symbol, stejný systém platí i v případně poplatku za psa (tedy každý pes má svůj variabilní symbol). 

tabulka s přehledem poplatků ZDE 

Vytvořeno 17.1.2020 11:35:26 | přečteno 1096x | petra.karesova

Stránky jsou vytvořené z projektu:
Přívětivě komunikující město Řevnice

EU
load