ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městská policie

Kontakty na MP Řevnice:

775 718 588 (příjem oznámení)
774 719 628 (hlídka)
e-mail: mp.revnice@revnice.cz

Služebna Městské policie Řevnice je přemístěna do provizorních prostor ve druhém patře budovy Městského úřadu Řevnice, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 74. V budově stále probíhá rekonstrukce a současné prostory nejsou vhodné pro vstup veřejnosti. Úřední dny na služebně jsou zrušeny. Příjem oznámení, vyřizování žádostí občanů, vyřizování přestupků na základě Vyrozumění o oznámení podezření ze spáchání přestupku a další záležitosti je možné řešit po telefonické domluvě na čísle: 775718588. Děkujeme za pochopení.

ikona souboruS čím se může občan obrátit na strážníky Městské policie Řevnice

ikona souboruOrganizační struktura MP Řevnice

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí 15:00 - 18:00 hodin  (18:00-19:00 hodin po telefonické domluvě)
Středa   15:00 - 18:00 hodin  (18:00-19:00 hodin po telefonické domluvě)


Úřední hodiny slouží k přijímání oznámení a vyřizování žádostí občanů , k možnosti vyřízení přestupků na základě Vyrozumění o oznámení podezření ze spáchání přestupku a k vyřízení přestupků v rámci blokového řízení.

Případná změna výkonu služby je prováděna v rámci nutnosti zajišťování místních záležitostí veřejného pořádku a dle potřeb veřejnosti.


Kontakt na velitele MP: 

Veronika Matoušková 
E-mail: mp.revnice@revnice.cz


Zprávy o činnosti Městské policie Řevnice 

ikona souboruVyhodnocení činnosti MP za rok 2017


Vytvořeno 19.5.2016 22:47:31 | přečteno 12597x | ernest
 
 
load