ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hřbitov

Smuteční síň na hřbitově byla vystavěna v 30. letech minulého století dle návrhu Ing. Vladimíra Kredby.  V sedmdesátých letech minulého století byla stavba přistavěna a poměrně necitlivě rekonstruována. V dubnu 2020 byla ukončena první část rozsáhlé rekonstrukce podle projektu Ing. Arch. Alice Čermákové. Audio a video technika: notebook s výstupem USB, dvě LCD obrazovky.

k IMG 1276 copy k IMG 1280k IMG 1280

k IMG 1236k IMG 1285

k IMG 1224k IMG 1240k IMG 1229Vytvořeno 3.1.2019 7:59:04 | přečteno 3815x | petra.karesova

Hřbitov

 
 
load