ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva spoluobčanům Řevnic k nabídkám ubytování obyvatelům Ukrajiny

vlajka ukrajina

„Výzva spoluobčanům Řevnic – kdo může nabídnout pomoc s dočasným ubytování obyvatelům Ukrajiny, kteří utíkají před válečnou tragédií ve své zemi prosím kontaktujte nás  na e-maily starosta@revnice.cz nebo kancelarstarosty@revnice.cz
Stát počítá s finanční podporou. Domácnosti, které ubytují uprchlíky, by mohly dostat od státu příspěvek na náklady, který by dle návrhu zákona činil 1000,-Kč na osobu na měsíc.
Město pomůže s vybavením věcmi pro ubytování prostřednictvím materiálové sbírky příp. s jednoduchými úpravami prostor.
Děkujeme všem spoluobčanům, kteří se zapojili do materiálové sbírky  a rovněž dobrovolníkům, kteří se zapojili do činnosti (příjem a třídění věcí, malování a úklid bytů).

Tomáš Smrčka starosta města“Vytvořeno 4.3.2022 12:53:40 | přečteno 1129x | petra.karesova
 
 
load