ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyjádření Města Řevnice ke kácení v Selci

Znak města

Kácení probíhá na soukromých pozemcích. Město nemá kompetenci se ke kácení na soukromých lesních pozemcích jakkoliv vyjadřovat; nemá jakékoliv zákonné prostředky, jak kácení regulovat a nebylo na plán kácení ze strany vlastníka ani předem upozorněno. Město Řevnice, jakmile se o plošném kácení dozvědělo, využilo možnosti (podobně jako kdokoliv), podat podnět k orgánu ochrany přírody a na Českou inspekci životního prostředí. Z následné komunikace s vlastníkem a orgánem ochrany přírody bylo zjištěno, že kácení  probíhá podle Lesní hospodářské osnovy a je obnovního charakteru, tedy odstranění starého porostu a nové sázení.
Česká inspekce životního prostředí bude soulad zákonných předpisů a způsobu prováděného kácení šetřit ve dnech 8.-10.3. 2023 a o výsledku šetření bude město následně informováno.
Ing.Tomáš Smrčka -starosta městaVytvořeno 3.3.2023 11:55:27 | přečteno 404x | petra.karesova
 
 
load