ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vstupenky na koncert Pardubické komorní filharmonie k zakoupení on-line

pardubická filharmonie

V Lesním divadle se znovu  rozezní, v neděli 3. září 2022 v 19.00, slavné skladby a árie světových hudebních skladatelů v provedení Pardubické komorní filharmonie. Hlavním iniciátorem a tvůrcem programu bude opět řevnický dirigent indického původu Debashish Chaudhuri. Sólo na harfu Kateřina Englichová.
Lístek v ceně 250 Kč, rodinné vstupné 700 Kč (2+2) a zlevněné vstupné 150,- Kč (děti do 15 let)  si můžete koupit snadno online pomocí služby GoOut


Vytvořeno 10.6.2022 7:30:03 | přečteno 894x | petra.karesova
 
 
load