ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volby do Zastupitelstva města Řevnice a do 1/3 Senátu Parlamentu ČR – oznámení o době a místě konání

Volby

V příloze naleznete ikona souboruOznámení o době a místě konání voleb do Zastupitelstva města Řevnice a do 1/3 Senátu, které se uskuteční ve dnech 23. a 24. září 2022.

V souladu s ust. 15 odst. 1 písm. b) a ust. 29 zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, bylo oznámení o domě a místě konání voleb dne 4.7.2022 zveřejněno na úřední desce.Vytvořeno 24.8.2022 9:44:57 | přečteno 399x | petra.karesova
 
 
load