ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Příspěvek města ubytovatelům ukrajinských uprchlíků v Řevnicích

Znak města

Ubytovatelé ukrajinských uprchlíků v Řevnicích mohou do 31.5.2022 žádat o finanční podporu ve výši 1.000,- Kč za každou nově vzniklou a obsazenou ubytovací kapacitu (lůžko). Podpora je určena na kompenzaci prvotních nákladů, které jsou spojeny se vznikem ubytovací kapacity v Řevnicích. tj. pokud byla nově vzniklá kapacita využita vícekrát po sobě, podpora bude vyplacena pouze na její vznik (tedy pouze první obsazení), podmínkou vyplacení je minimální doba ubytování 16 po sobě jdoucích kalendářních dní.Je nutné vyplnit a podepsat žádost ikona souboruZDE ke stažení a doručit ji do 31.5.2022  buď v písemné podobě do podatelny městského úřadu osobně, prostřednictvím pošty, přes elektronickou podatelnu nebo e-mailem na adresu pod@revnice.cz.
Prosím nezaměňovat  se státní /krajskou podporou, která je určena na provozní náklady a o kterou je možné žádat úřad práce či krajský úřad.Vytvořeno 21.4.2022 12:20:58 | přečteno 70x | petra.karesova
 
 
load