ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pořízení automobilu pro Pečovatelskou službu Města Řevnice

CZ RO B C

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Název projektu: Pořízení automobilu pro Pečovatelskou službu Města Řevnice

Registrační číslo projektu: CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0017396

Termín realizace projektu: 17. 1. 2022 - 31. 3. 2023


Předmětem projektu je zvýšení kvality poskytovaných sociálních služeb v oblasti pečovatelské služby prostřednictvím pořízení nízkoemisního automobilu a notebooku pro potřeby Pečovatelské služby Města Řevnice. Realizace projektu umožňují větší flexibilitu v zajišťování potřebné pečovatelské péče klientům (seniorům a osobám se zdravotním postižením) a větší nezávislost pečovatelek na externích dopravcích, což přispěje ke zlepšení flexibility v plánování a koordinaci poskytování sociální služby.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality poskytovaných sociálních služeb v oblasti pečovatelské služby prostřednictvím pořízení jednoho nízkoemisního vozidla a jednoho notebooku pro Pečovatelskou službu Města Řevnice.

Pořízením nového automobilu dojde k poskytování modernější, komfortnější služby umožňující větší flexibilitu v zajišťování péče jako je poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc v domácnosti apod., a zajištění větší nezávislosti žadatele na externích dopravcích.

V případě vybavení pro zajištění provozu Pečovatelské služby Města Řevnice se jedná o jeden notebook pro pečovatelku / pečovatelky, který bude s sebou vozit v nově pořízeném automobilu. Notebook bude pečovatelce sloužit k nutné administrativě v terénu. Klienti nejsou v domácím prostředí vybaveni PC a internetem, pečovatelka nemá možnost klientovi pomoci s vyhledáváním služeb nebo potřebnou administrativou.

Výsledky / výstupy projektu vedoucí ke zvýšení poskytovaných sociálních služeb v oblasti pečovatelské služby:

1. Pořízení 1 ks osobního automobilu pro Pečovatelskou službu Města Řevnice (automobil s energeticky pasivním pohonem) - efektivnější doprava pečovatelky přímo ke klientovi do jeho přirozeného prostředí, vyšší kapacita (zavazadlový prostor) pro dovoz potřebných věcí (pomůcek) a stravy.

2. Pořízení 1 ks notebooku pro zajištění provozu Pečovatelské služby Města Řevnice - efektivnější plánování a řízení poskytované pečovatelské péče, snížení časových i finančních nákladů na zajištění sociální péče.


Vytvořeno 24.11.2022 9:32:29 | přečteno 48x | petra.karesova
 
 
load