ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poptávka na ubytování pro ukrajinskou rodinu

Znak města

Naléhavě sháníme v Řevnicích či blízkém okolí ubytování pro pětičlennou skupinu s dvouletým chlapečkem a holčičkou, která chodí do 4 ročníku řevnické základní školy. Třetí dítě je starší.
V současné době jsou ubytováni ve venkovní chatce bez topení a s příchodem zimy, bude toto ubytování nemožné. Situace v místě bojů jim zatím neumožňuje návrat na Ukrajinu. 
Vaše případné nabídky prosím na e-mail starosta@revnice.cz nebo na tel .  603 525 055.Vytvořeno 21.9.2022 15:58:56 | přečteno 77x | petra.karesova
 
 
load