ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ODBĚROVÉ MÍSTO V ŘEVNICÍCH TESTUJE NOVĚ I CHŘIPKU A, B a RS VIRY

testování ze slin   provozovna

s akutním nárůstem infekcí dýchacích pro Vás v odběrovém místě v Řevnicích testujeme kromě covidu i viry, které dominují současné respirační sezóně - chřipku A, B a RS viry. Stačí když budete mít žádanku na COVID PCR test, chřipka a RSV je zdarma. 

 

Přijďte se otestovat PO - PÁ 16 - 18 hod. Pro správnou léčbu je PCR test nejpřesnější, jasně zjistí, zda máte covid-19, chřipku či respirační syncytiální viry. Se žádankou od lékaře ZDARMA, 800 Kč jako samoplátce.

 

Více +420 723 078 140.

www.testovanirevnice.cz
Vytvořeno 14.6.2021 11:54:41 - aktualizováno 21.7.2022 11:10:57 | přečteno 22552x | petra.karesova
 
 
load