ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nabídka prodeje palivového dřeva z řevnického lesa

dřevo 2

Město Řevnice zahájilo prodej vlastního štípaného dřeva z městského lesa. Štípané dřevo je nabízeno jako sypané (sypaný prostorový metr -sprm) v kontejnerech nebo ve vratných vacích (big-bag) - nejmenší prodávanou jednotkou je 1 sprm. Dřevo k prodeji je nabízeno v délce 33 cm a 25 cm (po dohodě je možná délka 40 a 50 cm). V ceně není zahrnuta doprava, po dohodě je možné naložit dřevo do vlastního vozíku a to v areálu sběrného dvora a vratná záloha 120,-Kč za big-bag. 


Vzhledem k probíhající kůrovcové kalamitě je dodáváno smrkové a borovicové (měkké)  štípané dřevo za výhodné akční ceny!
Po výrobě je dřevo skladováno v zakrytých kójích a tím je u něj dosažen přirozený stupeň proschnutí.

Ceník naleznete ZDE Vytvořeno 10.10.2019 14:31:01 | přečteno 4607x | petra.karesova
 
 
load