ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro zájemce o očkování proti COVID -19 - Mobilní očkovací tým

Covid očkování

Od 10.9.2021 mohu zájemci o očkování proti COVID 19, využít možnost aplikace vakcíny prostřednictvím mobilního očkovacího týmu (kvalifikovaný zdravotnický personál)
Podmínkou pro „výjezd“ týmu je zájem 6-10 osob o očkování ( z jedné ampulky očkovací látky je možné naočkovat 6 -10 osob -dle typu vakcíny).

V případě Vašeho zájmu o tento způsob aplikace vakcíny tuto informaci sdělte na e-mail: starosta@revnice.cz  a do předmětu zprávy uveďte : Očkování COVID.
Po ověření počtu zájemců budete zpětně kontaktováni.Vytvořeno 10.9.2021 11:08:48 | přečteno 539x | petra.karesova
 
 
load