ENDE

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
ZŠ Řevnice

ZŠ Řevnice

Vyhledávání

Město Řevnice

Oficiální stránky města Řevnice
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Důležité upozornění pro poplatníky -změna variabilních symbolů pro platby za odpady a psy

Znak města

Z důvodu přechodu města na nový účetní systém byl každému poplatníkovi (tj.každá osoba v domácnosti) za odpady a psy přidělen nový unikátní variabilní symbol pro platbu. V případě úhrady poplatku převodem je třeba vyžádat si tento symbol skrze e-mail: hanzlikova@revnice.cz 
Platbu za odpad nelze zasílat hromadně, každý poplatník má svůj vlastní variabilní symbol, stejný systém platí i v případně poplatku za psa (tedy každý pes má svůj variabilní symbol). 

tabulka s přehledem poplatků ZDE 

Vytvořeno 17.1.2020 11:35:26 | přečteno 922x | petra.karesova
 
 
load